Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok s pôvodnou chalupou

Interné ID: 2022-02DP
Ulica: Hlavná
Obec: Žikava
Okres: Zlaté Moravce
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - bytová výstavba
57 171 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok s pôvodným domom v obci Žikava. Nehnuteľnosť sa nachádza takmer v centrálnej čsti obce. Hlavný prístup je z hlavnej cesty, tiež je k dispozícii bočná prístlupová cesta. Pozemok je mierne svahovitý , pričom v hornej časti je dostatočne široký na stavbu domu, v strednej časti sa nachádza pôvodný gazdovský dom, v spodnej časti záhrada s ovocnými stromami, ktorú s minimálnym úsilím premeníte na nádherné idylické miesto na odpočinok.
Budúci majiteľ bude mať o niekoľko starostí menej, pretože na pozemku je už existujúca plynová, kanalizačná aj elektrická prípojka.
Pre koho je táto nehnuteľnosť určená?
Pre každého, kto hľadá krásny veľký pozemok na stavbu domu , pričom môže zachovať aj pôvodnú stavbnu a zveľaďovať záhradu. Môžte si tu vytvoriť krásne miesto pre rodinu.
Táto lokalita je vhodná nielen na trvalé bývanie , ale aj na chalupárčenie a trávenie voľného času.
Bližšie informácie poskytne a obhliadky zabezpečí: Mgr. P. Herda, tel.: 0903701882, mail.:p.herda@me.com

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1357 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti