Advanced Search

50 € to 1.000.000 €

More Search Options
We found 0 results. Do you want to load the results now ?
Advanced Search

50 € to 1.000.000 €

More Search Options
we found 0 results

Your search results

Znížená cena – 3- izb. byt v bytovom dome v centre

87.000 €
Zlaté Moravce, ,
add to favorites
Predaj

Pokiaľ máte záujem bývať v centre mesta v nezvyčajnom a originálnom byte s dobovými prvkami, máme pre vás to pravé.
V polyfunkčnom objekte na ulici Janka Kráľa Vám ponúkame na predaj 3- izbový byt , po kompletnej ,veľmi citlivo prevedenej rekonštrukcii, hlavne k pôvodným zachovaným prvkom. Byt sa nachádza v polyfunkčnom objekte, ktorý navrhol architekt židovského pôvodu Adolf Drexler, a ktorý bol realizovaný v 30-tych rokoch 20-teho storočia. Konštrukcia budovy je tehlová , je zachovaná pôvodná fasáda tohto objektu s výrazným horizontálnym členením a pôvodným keramickým obkladom.
V tomto 3- izbovom byte boli v r. 2009 vymenené všetky rozvody- elektrické vedenie v medi, vodovodné a odpadové potrubia.
Všetky omietky v byte – sú nové, podlahy sú v izbách plávajúce, v chodbe, kúpeľni a kuchyni je dlažba.
Krásne priestranná obývacia izba vás určite osloví s možnosťou prepojenia do spálne dvojkrídlovými presklennými – pôvodnými dverami, mimochodom v tomto byte sa zachovali všetky pôvodné drevené zárubne a dvere. Na jednej strane priestrannej obývacej izby je umiestnený krytý balkón s výhľadom do tichého dvora, na druhej strane sa dostaneme 2-krídlovými dverami do spálne – síce s výhľadom na ulicu, ale byt má nové plastové okná, ktoré sa postarajú o zvukovú izoláciu. Zo spálne sa vychádza na logiu s posedením, ktorá bola tiež rekonštruovaná, je tam nová dlažba.
Do detskej izby sa dostaneme buď z chodba, alebo priamo zo spálne. Zo vstupnej chodby sa po pravej strane dostaneme do kuchyne a odtiaľ do špajze, a po ľavej strane do menšej chodby , kde je vstup do kúpeľne spojenej s WC. V obývacej izbe je umiestnená pôvodná keramická pec na drevo, ktorá v súčasnosti vykuruje celý priestor, a pri využití sálavého tepla určite každého prekvapí malou spotrebou paliva pri príjemnom tepelnom komforte. je možné využiť možnosť napojenia sa na plyn a riešiť kúrenie formou závesného plynového kotla, alebo formou elektrického vykurovania – napr. konvektormi, ktoré nepotrebujú rozvody média – teplej vody v kúrení.
Objekt vo funkcionalistickom štýle so zachovanými dobovými prvkami – vysokými stropami, množstvom okien, s dvojkrídlovými presklenými dverami, určite zaujme nielen svojou polohou ale hlavne dobovou atmosférou, ktorá ožíva pri každom kroku po 84,32 m2 podlahovej plochy.
K bytu okrem 2 balkónov patria 2 pivnice, možnosť využívať dvor, a vstup zo zadnej časti dvora do ďalšej ulice, kde je možnosť parkovania, ak aby vám parkovanie pred domom nepostačovalo.
Pozývame Vás na obhliadku tejto výnimočnej nehnuteľnosti, kde je možné bývať v byte, ktorý nie je klasickým “panelákom” , má svoju dušu a charakter.
Bližšie ifnormácie a obhliadku zabezpečí : Ing. Radmila Fogadová, 0905980997, tekovska@gmail.com


Charakteristika

Rok poslednej rekonštrukcie:
2009
Forma vlastníctva:
osobné
Stav:
kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1930
Celková podlahová plocha v m2:
84.32
Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie
:
1
Spôsob vykurovania:
lokálne vykurovanie
Balkón:
áno
:
4.00
Kategória bytu:
I. Kategória
Konštrukcia bytu:
tehlová
Príprava teplej vody:
el. ukumulačný boiler
Plocha balkónu v m2:
3.00
Rok kolaudácie:
1900_1945
Počet spální:
2
Náklady za služby a energie v EUR/mes.:
120.00
:
1
Address: Zlaté Moravce
Country: Slovakia (Slovak Republic)
Property Id : 472723
Price: 87.000 €
Property Size: 84 m2
balkón
garáž

Ing. Radmila Fogadová

majiteľ
0905 980 997
fogadova@tekovska.sk

Contact Me

  • Vyhľadávanie

    50 € to 1.000.000 €

    More Search Options